Janáčkův máj

Jihomoravský


KONZULTAČNÍ DNY V BS vinařské potřeby

 Ve Velkých Bílovicích proběhne ve středu 8. května konzultační den, který je určen všem vinohradníkům se zájmem o odborné rady z oblasti ozeleňovacích směsí pro Integrovanou produkci révy vinné a zeleného hnojení. Odstartuje tak série konzultačních dnů, jež budou pokračovat i v dalších měsících. Konzultace budou poskytovány zdarma všem zájemcům v prostorách společnosti BS vinařské potřeby.

V době od 9 do 12 hodin mohou vinohradníci navštívit prodejnu BS vinařské potřeby a využít odborné poradenství, které na místě poskytnou profesor Pavel Pavloušek z Mendelovy univerzity a Ing. Klára Halouzková, odborná konzultantka pro oblast vinohradnictví. „Cílem konzultací je nabídnout zájemcům konkrétní rady k problémům, jež je trápí na vinicích. Díky  přímému rozhovoru se můžeme na mnoho okolností rovnou zeptat a doporučit vinohradníkům vhodné přípravky.“ přibližuje průběh konzultačního dne Klára Halouzková.

Zájemci se v průběhu rozhovoru dozví například jak připravit půdu před výsevem, jak správně směsi vysévat, jak o ně v průběhu vegetace pečovat, nebo kde lze zapůjčit mechanizací k výsevu a údržbě vinice. Nedílnou součástí dne bude i poradenství k rozborům půd, o které rok od roku narůstá zájem.

Zcela zdarma a nezávazně lze získat užitečné informace a rady, každý také navíc obdrží  praktický dárek. Konzultace budou probíhat dle zájmu během celého dopoledne, není potřeba se objednávat.

Další konzultační dny se uskuteční v prodejnách BS vinařské potřeby:

-  Ve Velkých Bílovicích: 25. 5. a 30. 6. 2017

-  Mikulově: 26. 5. a 29. 6. 2017

- Na konec srpna je plánována v prodejně ve Velkých Bílovicích také ochutnávka populárních PIWI odrůd, jejíž součástí budou i odborné konzultace s enologem.

Více informací na www.vinarskepotreby.cz


Kdy

08.03.2017 09:00

Kde

Velké Bílovice

Kontakt

www.vinarskepotreby.cz


Kalendář příspěvků

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz