Janáčkův máj

Moravskoslezský


Přes 50 druhů piva nabídne první Beer Fest v Bílovci!

 

V sobotu 24. srpna se od 14 hodin na nádvoří bíloveckého zámku uskuteční vůbec první ročník pivního festivalu Beer Fest! Na čepu bude přes padesát druhů piva z českých i zahraničních pivovarů a nebudou chybět ani nejrůznější dobroty. Po celé odpoledne se účastníci mohou těšit také na bohatý doprovodný program.

 

 

O program na pódiu se postarají zástupci rádia Čas, kteří budou celou akcí také provázet. Zpestřením bude jistě i exhibiční vystoupení sportovců z bíloveckého a novojičínského klubu Thaiboxu a také komentované prohlídky zámku. Během nich zájemci uvidí nejen zajímavá místa zámku, ale díky místnímu kastelánovi si vyslechnou také originální příběhy o šlechticích, kteří zde žili. A pořadatelé nezapomněli samozřejmě ani na děti, pro něž budou připraveny v dětském koutku nejrůznější atrakce a hry. „Jsme rádi, že zámecké nádvoří ožije další pěknou akcí a věříme, že se u nás Beer Fest zabydlí a stane se možná i tradicí,“ hlásí starostka města Bílovce Renata Mikolašová.

 

 

Organizace prvního ročníku Beer Fest se ujal majitel místní restaurace U holubů Petr Holub se svým kolegou Jiřím Hejdou. „Říkali jsme si, že je škoda, že tyto pivní slavnosti nejsou i u nás, a tak jsme se rozhodli je uspořádat. Věříme, že lidi bohatá nabídka nejrůznějších piv od těch běžných, přes piva z minipovarů jako je náš místní Zobak, až po nejrůznější originální ležáky nebo speciály typu ´kyseláč´ osloví,“ popisuje nabídku Petr Holub a pokračuje: „K zakousnutí nabídneme grilovaná žebírka, kolena, steaky, křidélka, farmářské brambory slovenské halušky, ale i klasické párky a klobásy nebo palačinky pro děti.“

 

 

Vyvrcholením této úžasné akce, na níž se sejdou nejen obyvatelé Bílovce, ale i okolních obcí, bude promítání oscarového snímku Bohemian Rhapsody v letním kině. To začne hned po setmění, nejdříve ve 20.30 hodin.

 

 


Kdy

24.08.2019 14:00

Kde

Bílovecký zámek

Kontakt

732181220


Kalendář příspěvků

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz