Janáčkův máj

Liberecký


Ruce na prsa v OC Nisa

Plakat

 Jak se provádí samovyšetření prsu, si mohou od 18. února vyzkoušet ženy a dívky v dalším obchodním centru, kam zavítal Dialog Jessenius se svojí preventivní kampaní Ruce na prsa. V obchodním centru NISA bude edukativní stánek se speciálním modelem prsou k dispozici až do 2. března.

Jednou z prvních žen, která zde prošla odbornou instruktáží, byla v úterý 18. února známá zpěvačka a herečka Olga Lounová. Kromě toho, že zde libereckou rodačku večer čekalo i koncertní vystoupení v Kulturním centru Vratislavice, dopoledne šla příkladem i mladým ženám a dívkám. Na speciálním fantomu si vyzkoušela nejen, jak se samovyšetření provádí, ale také jak poznat, když se v prsu nachází něco, co tam nepatří. Stejně jako ona, potom mohou další ženy a dívky v obchodním centru Nisa získat praktické zkušenosti i užitečné rady denně od 11.00 do 19.00 hodiny. Kromě toho si navíc ještě odnesou slevové kupóny do vybraných obchodů.

OC Nisa Liberec je další zastávkou edukativní roadshow k projektu Ruce na prsa, který obecně prospěšná společnost Dialog Jessenius společně s Českým výborem Mezinárodní asociace nákupních center ICSC zahájila v září loňského roku s cílem upozornit na vysoký výskyt rakoviny prsu u nás. „Při loňských návštěvách v obchodních centrech ve velkých městech využilo možnosti vyzkoušet si samovyšetření už více než 1100 žen, z nichž třetina přišla do centra cíleně právě na náš stánek,“ uvádí ředitelka Dialogu Jessenius Michaela Tůmová a doplňuje: „ženy vítají hlavně možnost získat pohmatovou zkušenost, aby věděly jaký útvar v prsu hledat, a také informace, kam se v případě nálezu obrátit pro pomoc“


Kdy

18.02.2014 11:00

Kde

OC Nisa Liberec

Kontakt

petr.brych@cbre.com


Kalendář příspěvků

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz