Janáčkův máj

Jihomoravský


ODBORNÁ KONZULTACE BS VINAŘSKÉ POTŘEBY SPOJENÁ S OCHUTNÁVKOU PIWI ODRŮD

 

Ve středu 30. srpna se uskuteční v prostorách prodejny BS vinařské potřeby ve Velkých Bílovicích konzultační den. Bezplatné poradenství bude tentokrát zaměřeno na oblast  výsadby a pěstování PIWI odrůd révy vinné. Součást odborných konzultací tvoří také ochutnávka vín těchto specifických odrůd včetně konkrétního enologického poradenství.

V době od 9 do 11 hodin mohou vinohradníci využít odborné poradenství, které na místě poskytnou profesor Pavel Pavloušek z Mendelovy univerzity, Ing. Miloš Vidlář a Ing. Klára Halouzková ze společnosti BS vinařské potřeby. 

Cílem další z řady konzultací je nabídnout zájemcům konkrétní rady k problémům, které je na vinicích trápí. BS vinařské potřeby poskytnou vinařům informace k novým výsadbám, ochraně a výživě mladých keřů, představí nabídku sazenice PIWI i klasických odrůd pro výsadbu 2018. Nedílnou součást akce tvoří poradenství k rozborům půd, o které mezi vinaři rychle roste zájem.

Užitečné informace a rady jsou poskytovány zcela zdarma a nezávazně. Konzultace budou probíhat dle zájmu během celého dopoledne, není potřeba se objednávat. Kdy

30.08.2017 09:00

Kde

BS Vinařské potřeby
Velké Bílovice

Kontakt

www.vinarskepotreby.cz


Kalendář příspěvků

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz