Janáčkův máj

Moravskoslezský


Toulka městem nejen s fotoaparátem

 Beskydské informační centrum Frýdek-Místek připravilo pro zájemce o fotografování další možnost, jak se v tomto koníčku zdokonalit. Třetí ročník akce Frýdek-Místek objektivem aneb Foťte jinak, foťte lépe se bude konat v sobotu 30. dubna od 9 do 14 hodin.

 

„Amatérské fotografy nejprve čeká v salonku hotelu Silesia na frýdeckém Zámeckém náměstí seznámení se základy fotografování. Věnovat se jim bude fotograf Josef Plaček, s nímž se pak vydají na zhruba čtyřhodinové hledání těch nejkrásnějších záběrů a pořizování umělecky i technicky co nejkvalitnějších snímků. Se zkušeným průvodcem se mohou poradit o tom, jak získat co nejlepší záběry, a opět se ve svém koníčku posunout o kus dál,” upřesňuje Táňa Melotíková z Beskydského informačního centra Frýdek-Místek a dodává, že zájemci o zdokonalení ve focení se mohou na netradiční kurz hlásit na pobočkách Beskydského informačního centra v Místku nebo ve Frýdlantu nad Ostravicí. Posledním termínem přihlášení je čtvrtek 28. dubna do 12 hodin, kdy je však otevřena pouze frýdlantská pobočka. Vstupné stojí 200 korun, akce může být zrušena v případě velmi nepříznivého počasí.

 

 

Kontakt: Táňa Melotíková, DiS.

Beskydské informační centrum, p. o.

regionální agentura pro informace a služby cestovního ruchu
Náměstí Svobody 6, 738 02  Frýdek-Místek

melotikova.tana@beskydy-info.cz

+ 420 558 646 888

www.beskydy.com

www.visitfm.cz

 

Foto: archiv BIC

 

Fotit jinak a lépe se bude i na Zámeckém náměstí ve Frýdku.

 


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz