Janáčkův máj

Moravskoslezský


V Dívčím Hradě se utkalo osm družstev o nejlepší guláš

– předseda správní rady Studio STA

 Na Guláši bez hranic v Dívčím Hradě soupeřilo mezi sebou osm družstev. Nejlepší a nejchutnější guláš měla čtyřčlenná skupina Kelišky. Akce se uskutečnila v sobotu 9. června 2012.

Kelišky, Ukecané papričky, SDH Dívčí Hrad, Pat a Mat, Óóóstryto, Hosté z Polska, Hovězí parta a Infoprostor – to byly družstva, které mezi sebou soupeřily o nejchutnější guláš. Krájela se cibule, česnek, kusy hovězího a vepřového masa a každý vše dochutil podle svého kuchařského gusta. Na akci nechybělo také družstvo z Polska. „Počasí moc nepřálo, ale zvládli jsme to bravurně a všichni jsme se příjemně bavili,“ řekla jedna z pořadatelek Zdeňka Spurná.

Soutěžní družstva hodnotila tříčlenná porota, která pak v závěru vybrala nejlepší a nejchutnější guláš. Ta to neměla moc lehké, ale nakonec se rozhodla pro tu nejlepší gulášovou skupinku, kterou se staly Kelišky. Druhé místo si odnesly „Ukecané papričky“ a třetí pak „Hovězí parta“. Zvláštní cenu také obdrželi přátelé z Polska.

Děti se po celou dobu akce pěkně bavily. Pořadatelé si pro ně připravili velmi vtipné soutěže. Ratolesti se například navzájem se zavázanýma očima krmily jogurtem a pojídaly koláč. Dospěláci zase pak soupeřili proti sobě v nejrychleji nakrájené cibuli. Hudební atmosféru na hřišti naladila country hudební skupina Kentaur z Břidlišné. Mediálním partnerem akce bylo Studio STA – studentská tisková a televizní agentura o. s.

Více na portálu Studia STA o.s.


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz