Janáčkův máj

Moravskoslezský


Zájem o originální a osobité vánoční dárky roste!

 

Ostravská společnost X-MEDIA spustila díky Operačnímu programu podnikání a inovace, program ICT v podnicích III., moderní on-line systém na tvorbu kalendářů, fotoknih, plakátů nebo pexesa!

„Zájem o originální vánoční dárky rok od roku roste. Vyšli jsme proto vstříc našim klientům a spustili zcela nový on-line portál, prostřednictvím něhož si každý sám může z pohodlí svého domova nebo kanceláře vytvořit zcela osobitý dárek, který neskončí mezi hromadou jiných dárků, ale naopak nalezne u majitele své čestné místo,“ popisuje novou službu ostravské firmy X-MEDIA servis její ředitel Jakub Sedláček.

Společnost realizovala tento nový on-line portál, jehož obsluha je velmi jednoduchá a zvládnou ji i méně technicky zdatní zájemci,  prostřednictvím projektů „Rozvoj informačních technologií společnosti X-MEDIA servis“ a „Inovace prodeje X-MEDIA servis“. Portál naleznete na http://www.xmedia.cz/Online-Sluzby. A pozor! Není nutné stahovat si do počítače žádný program, vše funguje prostřednictvím portálu. „Jsem si jistý, že kalendář s firemními či osobními fotografiemi nebo pexeso s fotografiemi vnoučaty zvládne pomoci tohoto systému vytvořit opravdu každý. Navíc není problém si to vyzkoušet třeba i bez registrace. Stačí do programu nahrát fotky, vybrat si šablonu a nechat program, aby sám navrhl rozložení fotografií a připravil kalendář pro výrobu,“ popisuje jednoduchost objednání těchto originálních dárků pan Sedláček. A pokud jste zaneprázdněni, ani to není problém. Systém vaše rozpracované zakázky ukládá a můžete se k nim kdykoli vrátit. Neváhejte a vytvořte svým blízkým nebo spolupracovníkům opravdu osobitý vánoční dárek, který je potěší! Pexeso pořídíte již od 49 korun, kalendáře od 140 korun a fotosešity od 124 korun. X-MEDIA vaši objednávku zpracuje nejpozději do dvou dnů. Zboží si můžete nechat zaslat poštou nebo osobně vyzvednout v Ostravě-Vítkovicích. Ale neváhejte dlouho! Poslední termín pro zadání objednávky, kterou chcete mít pod vánočním stromečkem je 18. prosinec!


Komentáře


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz