Janáčkův máj

Moravskoslezský


Ministr Zaorálek a poslanec Velebný navštívili Vrbno pod Pradědem a Krnov

– předseda správní rady Studio STA

Ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek a poslanec Ladislav Velebný zavítali do Vrbna pod Pradědem a Krnova. Setkali se tam s vedením měst a navštívili vrbenskou firmu ATQ s.r.o. a Krnovské opravny a strojírny.

Ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek, poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný a moravskoslezský zastupitel a místostarosta Rýmařova Jaroslav Kala ve čtvrtek 2. října od 9.30 hodin navštívili město Vrbno pod Pradědem.

Na vrbenské radnici se setkali s vedením města a radními, řešili problematiku regionální nezaměstnanosti, vzdělávání v technických oborech a podnikání ve městě. Delegace zavítala také na prohlídku nástrojařské společnosti ATQ s.r.o. a nahlédla do bývalého dřevozpracujícího areálu.

Významná delegace se pak přesunula na 13. hodinu do města Krnova, kde se na tamní radnici setkala s vedením města. Tématem jednání bylo čerpání evropských peněz, nezaměstnanost, silniční obchvat a rozšíření průmyslové zóny.

Ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek se také podíval z věže radnice na město Krnov. Delegace poté navštívila Krnovské opravny a strojírny, kde se seznámila s opravami kolejových vozidel a chodem společnosti.

Ministr Lubomír Zaorálek, poslanec Ladislav Velebný a krajský zastupitel Jaroslav Kala se v podvečer nakonec přesunuli do města Bruntálu a poté do města Rýmařova na předvolební mítinky k podpoře kandidátů v komunálních volbách.

Více zde: http://www.velebny.eu/products/ministr-zaoralek-a-poslanec-velebny-navstivili-vrbno-pod-pradedem-a-krnov/

Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz