Janáčkův máj

Moravskoslezský


Ostravský taneční klub Pierro Forte dovezl z Mistrovství světa v tanci několik cenných kovů

– manažer TK PIERRO FORTE OSTRAVA
Naposledy upraveno: 19.11.2013 21:22
TK PIERRO FORTE

 Z Mistrovství světa, které se konalo od 11. - 17. listopadu v Libereckém centru Babylon si přivezl ostravský taneční klub PIERRO FORTE hned několik medailí za svá vystoupení. Soutěžilo se ve více než 800 disciplínách ať už sólových, párových, ale i ve skupinových formacích. Hodnotilo se čisté technické předvedení, ale i show choreografie. Šampionát přilákal mnoho zájemců a účastnilo se jí na 2000 tanečníků z 15 zemí světa.

Letošní World Championship WADF (Word Artistic Dance Federation), se představil se zcela novými disciplínami. Oproti již tradičním Caribien, Belly a Couple Dance mělo v tomto ročníku své místo i disciplíny Street a Pop Dance, Scenic Dance, Contemporary Balet a Jazz Dance, Break a Electric Dance, Repete a Cheer Dance. Mistrovství světa a Evropy v těchto nových disciplínách se v České republice koná historicky poprvé a je proto velkou propagací a posunem českého tancování.

Ostravský PIERRO FORTE je moderní taneční klub, který pracuje s mládeží čtyři roky a poskytuje široké spektrum pohybové kultury. Trenéři – sourozenci Dominika a Petr Čubanovi jsou několikanásobnými Mistry světa, Evropy a ČR v sólech, duu, malých formacích, velkých formacích a Petr Čuban také v párových tancích.

Výsledky:

Za ostravský taneční klub Pierro Forte pod vedením trenérů Petra a Dominiky Čubanových soutěžily a dokázaly se prosadit mezi konkurencí:

V sólových disciplínách v juniorské věkové kategorii byla nejúspěšnější Klára Gizová, která získala tři tituly - dvě stříbrné, jednu bronzovou a jedno čtvrté místo. V kategorii dospělých v salse získala prvenství a titul mistryně světa Dominika Čubanová. V malých skupinách Synchro dance  - 1. místo, latino show pod názvem Latino dream - 4. místo, velká formace latino show pod názvem New age - 1. Místo. Duo Sabina Řádková a Gillien Salamonová - 1. místo Cha cha cha, Jive - 2. místo. V kategorii mini kids patřilo čtvrté místo čtyřleté Kristýnce Laštůvkové (Merengue).

 

TK PIERRO FORTE, www.pierroforte.cz, tel: 732 250 564


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz