Janáčkův máj

Moravskoslezský


VIVA Ostrava

Prostor ke svobodě www.vivaostrava.czVIVA je prostor pro práci i odpočinek.Je vaší pevnou půdou pod nohama i místem k odrazu.Zveme Vás do nově otevřeného Coworkingového centra.

Chceme v jednom prostoru skloubit ideální podmínky pro práci, která je v souladu se zdravým životním stylem. To znamená, že pracovní prostor, zázemí a veškeré navazující služby mají sloužit především lidem a v maximální míře musí nabízet pozitivní možnosti k seberealizaci a k dobrému životu. Práce, rodina, osobní rozvoj i odpočinek jdou společně dohromady, jen dnešní uspěchaná doba orientovaná výhradně na výkon podobným konstelacím příliš nenahrává. My jsme se to rozhodli změnit.

V dětském centru Kuky, s patronací Jana Svěráka, se vaše děti budou bavit i rozvíjet. Vy zatím můžete v klidu pracovat nebo využívat jiných služeb a možností VIVY. Postaráme se o vaše už děti od 1 roku věku.Dětské centrum Kuky funguje na alternativní bázi


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz