Janáčkův máj

Moravskoslezský


U Kulatého stolu Radka Vráblíka diskutovalo osm lídrů z Rýmařova

– předseda správní rady Studio STA

Osm lídrů z Rýmařova se veřejnosti představilo u „Kulatého stolu Radka Vráblíka“. Občané se kandidátů dotazovali na mnohé otázky.

Osm lídrů kandidujících politických stran, hnutí a nezávislých sdružení do Zastupitelstva města Rýmařova se představilo veřejnosti u „Kulatého stolu Radka Vráblíka“. Předvolební akce proběhla ve Středisku volného času v Rýmařově v úterý 7. října 2014 od 18 hodin.

Moderátor z multimediální agentury Studia STA a asistent poslance Parlamentu ČR Ladislava Velebného, Radek Vráblík ve třech minutách nechal představit každého přítomného lídra. Pak následovalo „grilování“ před občany a lídři moderátorovi odpovídali na otázky z jejich předvolebních programů. Další částí večera byla diskuze nad rekonstrukcí autobusového nádraží, zastřešení zimního stadionu a čerpání peněz z evropských fondů.

Každý z lídrů měl poté možnost položit otázku jednomu ze svých spolusedících kolegů. Závěrem „Kulatého stolu Radka Vráblíka“ přišel prostor pro občany, kteří se osmi lídrů dotazovali na daná témata, která je o městu zajímají.

„Kulatý stůl Radka Vráblíka“ odborně připravila společnost Studio STA – multimediální agentura o.p.s. Lídry a veřejnost k diskuzi vyzval předseda Místní organizace ČSSD v Rýmařově a tamní místostarosta Jaroslav Kala.

Více zde: http://www.velebny.eu/products/na-kulatem-stole-radka-vrablika-diskutovalo-osm-lidru-z-rymarova/

Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz