Janáčkův máj

Moravskoslezský


Nezbednická tvořivá dopoledne

Naposledy upraveno: 16.08.2012 20:44

 V rámci „prázdnin ve městě“ patřila dvě srpnová dopoledne klubu Nezbeda. Děti zde mohli zažít zajímavé a tvořivé aktivity. Pracovnice si pro ně připravily pestrý program.

 Jedno dopoledne bylo nazváno „Perličkové dopoledne“, které patří již ke „stálicím“ prázdnin ve městě. Každoročně má své příznivce. Pokud si někdo myslí, že se jedná spíše o „dívčí záležitost“, plete se -  do navlékání korálků do náramků a náhrdelníků, tvoření obrázků z drobných perliček, s chutí se zapojili i kluci. V jejich rukách vznikala originální „dílka“, kterými se mohou ozdobit a pochlubit ostatním, případně je někomu věnovat.

 Papír, nůžky, lepidlo, štětce, barvy, kamínky a hlavně fantazii a šikovné ruce potřebovali ti, kdo přišli do Klubu Nezbeda na prázdninové tvoření. U čtyř stolů si mohli vybrat z různých činností: malování kamínků, výroba tužkovníků, skládání ozdobných krabiček na dárky nebo zhotovování zvířátek. Někteří účastníci si vyzkoušeli všechno, jiní jen něco. Jisté je, že se nikdo nenudil. Kdo se již dost nabažil tvořením, mohl si zahrát fotbálek nebo některou ze stolních her.

 Tvořivá dopoledne měly pozitivní ohlas. Na pořádané aktivity přišlo přes 40 návštěvníků každý den. Děti měly radost ze svých vlastnoručně vyrobených výrobků, které si odnesli domů. Příští rok se již těší na další tvořivá dopoledne.

Klub Nezbeda je jedním ze středisek Charity Frýdek-Místek a najdete jej na ul. F. Čejky 450 ve Frýdku-Místku. Více informací na  http://fm.charita.cz/nezbeda/


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz