Janáčkův máj

Moravskoslezský


AHOL Talent management 2019/2020

– AHOL - Střední odborná škola, s.r.o.

Díky podpoře statutárního města Ostrava může AHOL - Střední odborná škola pracovat s nadanými žáky. Projekt umožnil vyhledávat talentované žáky, kteří se mohli rozvíjet nad rámec své odbornosti, mohli navštěvovat VŠB-TUO, či naopak hostovat odborníky, kouče a mentory z praxe z odvětví robotiky, multimédií a dalších. 

Studenti pracovali na projektu 3D tisku, kde se naučili 3D render a následný tisk. V další části se pak žáci seznámili s virtuální a rozšířenou realitou a jejím využitím v marketingu a jiných oblastech. Žáci si během workshopů vyzkoušeli různé druhy zobrazovacích zařízení virtuální reality. Dne 20. 1. 2020 proběhla výstava spojená s prezentací prací talentovaných žáků v prostorách školy (AHOL Gallery) za přítomností odborníků z praxe, jako např. profesionálního fotografa Mariana Mrózka či odborníků z VŠB – TUO Ing. Filipa Beneše, Ph.D. a Ing. Jiřího Švuba. Ph.D. Na akci byli pozváni také zástupci z řad široké veřejnosti. Výstava sloužila nejen jako ukázka výstupů z jednotlivých workshopů, ale také jako motivace pro účastníky budoucích projektů. Děkujeme za tuto možnost městu Ostrava.


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz