Janáčkův máj

Moravskoslezský


ČPZP se představí na Festivalu v ulicích, dětem na Colours of Ostrava zajistí zábavu a hlídání

Naposledy upraveno: 12.06.2012 14:09


Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (ČPZP) je hlavním partnerem Festivalu v ulicích, který i letos doprovodí Colours of Ostrava. V prostoru za Novou Karolinou vyroste ve dnech 13. až 14. července hudební pódium ČPZP stage, kde se vystřídá řada talentovaných tanečníků a hudebníků, například z Islandu či Keni.  Zábavný program pro děti a dospělé nabídne i nedaleká ČPZP zóna. O zábavu a hlídání nejmladších návštěvníků festivalu Colours od Ostrava se postará zkušený personál na Dětské scéně ČPZP přímo v Dolní oblasti Vítkovic.

ČPZP byla hlavním partnerem festivalu Colours of Ostrava před dvěma lety a po roční přestávce jsme se rozhodli pro partnerství Festivalu v ulicích, kam mají lidé vstup zdarma. ČPZP se chce zapsat do povědomí lidí nejen jako kvalitní zdravotní pojišťovna, ale také jako nedílná součást společenského života. Držíme se přitom myšlenky, že fyzické i duševní zdraví člověka je úzce provázáno. Na ostravském hudebním festivalu vždy vládne pohoda, což samozřejmě vítáme, protože dobře naladění lidé pozitivně ovlivňují své zdraví," uvedl k partnerství ředitel úseku marketingu a prodeje ČPZP Ing. Vladimír Matta.

Pro návštěvníky Festivalu v ulicích připravila ČPZP bohatý program plný tance, hudby, her a zábavy. Na ČPZP stage zatančí ostravská skupina Roots Company, která se věnuje všem stylům street dance, milovníky lidového tance jistě potěší taneční vystoupení studentů JKO, nevšední zážitek slibuje i společné vystoupení rockové kapely Please The Trees s 20 seniorkami z pěveckého sboru Elpida. Hudební scéna ČPZP bude hostit také šest hudebníků z islandské kapely Árstí?ir, soubor Voila se slovenskou zpěvačkou Zdenkou Trvalcovou a v současnosti nejpopulárnější kapelu z Keni neboli pěvecký kvartet Sauti Sol.

V nedaleké ČPZP zóně si můžete zahrát discgolf, nebo se nechat dočasně potetovat, děti se budou moci vyřádit na trampolíně, vyzkoušet weykick nebo třeba holandský billboard.

Dětská scéna ČPZP opět nebude chybět za branami Dolní oblasti Vítkovic, kde se uskuteční jedna z největších hudebních událostí roku v Ostravě od 12. až 15. července. Děti do 140 centimetrů mají vstup na Colours of Ostrava zdarma. V areálu Dětské scény ČPZP na ně čeká bohatý program plný hudby, zábavy, her, výtvarně rukodělných aktivit a hopsání na trampolíně. Za dětmi po roce opět přijdou Jinálek s Ájou s pohádkovým programem. Součástí bude i nabídka kvalifikovaného hlídání, aby si jejich rodiče mohli v klidu užívat hudbu kdekoli v areálu festivalu. Děti i dospělí se mohou těšit na drobné dárečky od ČPZP jako jsou létající disky nebo hygienické kapesníčky.

„Na hlídání budou přijímány děti od tří let, a to od pátku do neděle, vždy v době od 13:00 do 21:00 hodin. Poplatek za hlídání činí symbolických 40 korun za hodinu. Děti pojištěné u České průmyslové zdravotní pojišťovny mají hlídání zdarma, stačí jen předložit průkaz pojištěnce," přiblížil vedoucí odboru marketingu a prodeje ČPZP Ing. Ondřej Malý. Nedílnou součástí Dětské scény bude stan s potřebným zázemím pro kojící maminky.

Program ČPZP stage na Festivalu v ulicích:

Pátek 13.7. 2012

14.30 - 15:30 Taneční workshop a ukázka tance - Patrick Ulman

16:15 - 17:15 Tanec JKO

18:00 - 19:00 Please The Trees a sbor Elpida

19:45 - 20:30 Árstí?ir

Sobota 14.7 2012

13:30 - 14:30 Roots Company - Dušan Vlach

15:15 - 16:15 Taneční vystoupení studentů JKO

17:00 - 18:00 Voila

19:00 - 20:00 Sauti Sol (Keňa)

Festival v ulicích

Festival v ulicích proběhne 13. a 14. července na venkovních plochách v areálu Nové Karoliny a v centru Ostravy. Hlavními taháky jsou koncerty Tomáše Kluse, Banjo Band Ivana Mládka, FIHA, Please The Trees se sborem seniorů Elpida, či ukázky z vystoupení účastníků festivalu Colours of Ostrava - například Ensemble Yaman z Izraele, Euzen z Dánska, Bassekou Kouyate & Ngoni Ba z Mali, Árstí?ir z Islandu, Shtetl Superstars z Velké Británie či Sauti Sol z Keni. Festival nabídne řadu doprovodných programů pro celou rodinu. Generální partner: ArcelorMittal Ostrava.

Colours of Ostrava

Alanis Morissette, Bobby McFerrin, ZAZ, Janelle Monáe, Animal Collective, The Flaming Lips, Antony and the Johnsons s Janáčkovou filharmonií Ostrava, Rufus Wainwright, Mogwai, Infected Mushroom, Parov Stelar Band, Kronos Quartet...to je jen pár hvězdných jmen z letošního programu festivalu Colours of Ostrava, který proběhne od 12. do 15. července v Ostravě. Celkově festival nabídne během čtyř dní na 10 scénách přes 150 kapel z celého světa i od nás, DJs, filmů, diskusí, workshopů, performancí či divadel. Colours letos navíc proběhnou nově v unikátním prostředí bývalých hutí, železáren a dolů - v Dolní oblasti Vítkovice. Generální partner festivalu: Česká spořitelna. Více informací: www.colours.cz


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz