Janáčkův máj

Zlínský


DOBROČINNÁ KNIHOVNA VE ZLATÉM JABLKU

 Od začátku září mají návštěvníci obchodního centra opět možnost odnést si ze Zlatého jablka knihu zdarma a dobrovolně za ni poděkovat formou SMS, na konto jedné ze čtyř neziskových organizací, které působí ve Zlínském kraji. Mottem dobročinného projektu, který pořádá Zlínský nočník je „K dobrému skutku kniha zdarma."

Až do 4. října tak mají Zlíňané znovu možnost obohatit své knihovny a současně podpořit zlínský Handicap (?), vizovický Dotek, organizaci Mamma HELP a SOS Dětské vesničky, které mají pobočku na Chvalčově. Transparentnost je zajištěna díky tomu, že pro odeslání příspěvku jsou využity přímo registrované DMS jednotlivých organizací a peníze tak neprocházejí přes žádnou třetí stranu.

Knihy do projektu Book2Go věnovali jednak jednotlivci a členové redakce Zlínského nočníku a také zlínský antikvariát Antikvárium.


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz