Janáčkův máj

Moravskoslezský


Školní akademie Biskupského gymnázia v Ostravě aneb Bigy má talent

V úterý 21.2. v 16.00 hod. se již po jedenadvacáté sešli mnozí rodiče, studenti a přátelé školy v ostravském kině Luna, aby zhlédli tradiční Akademii Biskupského gymnázia v Ostravě. Letošní ročník se nesl  ve znamení proslulé televizní soutěže Česko-Slovensko má talent. Tomuto tématu nasvědčovalo celkové provedení akce - kulisy, způsob moderování i porota sedící na jevišti.Pořadem diváky provázeli dva moderátoři - Martin Curylo a jeho "slovenský" protějšek Boris Byčánek - perfektně vydařená imitace televizních kolegů Jakuba Prachaře a Martina Pyca Rausche.  Moderátorské vstupy byly vždy velmi vtipně ozvláštněny hodnocením poroty: Martina Čudka jako Martina Dejdara , Nikoly Křepelkové  jako Lucie Bílé a Radima Ličky jako Jaro Slávika.Kromě skvěle zvládnuté moderátorské stránky měli diváci možnost vidět pestrou škálu výborných studentských vystoupení od cizojazyčných  pohádek  kvarty a sekundy, tiskové konference terie na téma „Proč jsme si vlastně na letošní akademii nic nepřipravili“   přes hru na dudy a taneční vystoupení až po skvělou recitaci úryvku z Evžena Oněgina v podání Elišky Brumovské doprovázenou studentským filmový snímkem. Výkony účinkujících vesměs  publikum nadchly, což svědčí o vysoké kvalitě předvedených čísel.Letošní školní akademii hodnotím jako velmi zdařilou. Všem učinkujícím, technické četě i organizátorům velmi děkuji za příjemně strávené odpoledne plné hudby, tance a zpěvu a do budoucna přeji mnoho dalších úspěchů.

Štěpán Vranešic, student kvinty Biskupského gymnázia v Ostravě


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz