Janáčkův máj

Moravskoslezský


Kvarta Biskupského gymnázia v Ostravě bojovala v BLUDIŠTI

Tým Bigy Ostrava

Kvarta Biskupského gymnázia v Ostravě doprovázená paní profesorkou Elšíkovou a panem profesorem Stuchlým soutěžila 11. června 2012 ve známé a oblíbené televizní soutěži BLUDIŠTĚ. „Do týmu jsme vybrali předsedkyni třídy Markétu Kolářovou, statného Šimona Urubu, sportovně nadanou Veroniku Lischkovou a za jako kapitána dlouhána Honzu Mikolajka“ shrnuje složení týmu jejich spolužačka Anička. Tento silný tým podporován skvělým publikem bojoval, jak jen mohl a Anička dodává „Jsem na ně opravu hrdá, neboť předvedli skvělý výkon, což můžete posoudit sami v sobotu ráno 30. června 2012 při premiérovém vysílání!“.

„V první disciplíně jsme měli celkem výhodu, jelikož soutěžil téměř dvoumetrový kapitán Honza. Podstatou hry bylo zapíchnout do totemu kolíčky, po nichž se stoupalo nahoru jako po žebříku. Zvítězil ten, kdo první zazvonil na zvon pod stropem studia. Protihráč se marně snažil být rychlejší.“ Komentuje průběh první disciplíny Veronika. Tímto vítězství získalo družstvo možnost výběru tématu vědomostní soutěže, což se projevilo jako výhoda a posunulo je do vedení v soutěži. Za zmínku stojí i senzační výkon publika červených, jež tvořili spolužáci ze všech tříd nižšího gymnázia.

Tak v sobotu ráno, první den prázdnin, všichni u bedny nebo placky!!!

Anička Pudichová a Pavel Stuchlý


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz