Janáčkův máj

Moravskoslezský


Ministr Zaorálek a poslanec Velebný se setkali s občany Bruntálu a Rýmařova

– předseda správní rady Studio STA

Ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek a poslanec Ladislav Velebný přijeli do města Bruntálu a Rýmařova. Ve čtvrtek 2. října 2014 se tam setkali s občany.

Ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek, poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný a moravskoslezský zastupitel a místostarosta Rýmařova Jaroslav Kala po oficiální ministerské návštěvě města Vrbna pod Pradědem a Krnova zavítali na předvolební mítinky na podporu kandidátů v komunálních volbách.

První zastávkou bylo náměstí Míru v Bruntále po 16. hodině. Tam se ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek, poslanec Ladislav Velebný a krajský zastupitel Jaroslav Kala setkali s bruntálskými občany, diskutovali s nimi na různá témata a podpořili kandidáty za ČSSD v komunálních volbách.

Podobný program pak probíhal i v sále Základní umělecké školy v Rýmařově po 17. hodině, kam přišli diskutovat nejenom rýmařovští občané, ale také studenti ze středních škol.

Na dotazy opět odpovídal ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek, poslanec Ladislav Velebný a krajský zastupitel a rýmařovský místostarosta Jaroslav Kala. Všichni tak podpořili kandidáty za ČSSD v komunálních volbách.


Více zde:
http://www.velebny.eu/products/ministr-zaoralek-a-poslanec-velebny-se-setkali-s-obcany-bruntalu-a-rymarova/

Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz