Janáčkův máj

Moravskoslezský


Přivítali jsme prvňáčky a zároveň spustili soutěž

– www.rpic-vip.cz
Naposledy upraveno: 14.09.2012 14:34

S novým školním rokem byla spuštěna na webových stránkách Jabka ve škole soutěž pro aktivní žáky základních škol či studenty středních škol, kteří chtějí poznávat nové věci a mají zájem o dění kolem sebe. Stránky jsou součástí projektu Kompetence pro život, jenž pomáhá pedagogům základních a středních škol rozvíjet měkké dovednosti (kompetence). Hlavní cenou, kterou lze získat, je cenný PlayStation3, na němž hrál a také ho podepsal fenomenální sprinter Usain Bolt při jedné ze svých návštěv Ostravy.

Tato soutěž, která není založena tolik na vědomostních otázkách, ale spíše na kreativitě, logickém uvažování či dovednostech žáků a studentů spolupracovat, byla před pár dny představena také na některých ostravských školách v prvních hodinách začínajícího školního roku 2012/2003. „Přivítali jsme například prvňáčky a jejich rodiče na ZŠ Chrjukinova12 v Ostravě – Zábřehu a předali jim kromě informací o nové soutěži také drobné dárečky, třeba reflexní pásky, bonbónky, zápisníky a podobně,“ uvádí Vendula Jasioková z projekt realizující společnosti RPIC – ViP. Na této škole celé dění také natáčela TV Polar

„Naši lektoři navštívili také vyšší ročníky na jiných školách a společně s žáky vyzkoušeli několik aktivit, které jsou podobné těm soutěžním,“ říká Vendula a doplňuje, že žáci i studenti mohou soutěžit na stránkách www.jabkaveskole.cz až do konce listopadu. Přejeme všem soutěžícím hodně štěstí a dobré nápady, které budou také odměňovány! 


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz