Janáčkův máj

Moravskoslezský


Výstava Moje divočina představí fotografie zvířat pohledem cestovatelů Daniela Šulce a Václava Šebka

– Stance Communications
Pozvánka na výstavu Moje divočina

 Nadšení fotografové Daniel Šulc a Václav Šebek vystavují fotografie divokých zvířat, které pořídili na expedicích v Keni, Tanzánii, brazilském Pantanalu, na Galapágách, v Ekvádoru, Islandu, Botswaně, USA a dalších nejen exotických zemích. Výsledky jejich umění budou ke zhlédnutí v prostorách akademického klubu I. LF UK ve Faustově domě (Karlovo náměstí 40) na Praze 2 od 5. října do 1. listopadu 2012.

Rádi se díváme na svět hledáčkem fotoaparátu, a proto jsme využili možnosti podělit se o své zážitky z cest i s dalšími příznivci fotografií z divočiny,“ říká Daniel Šulc a dodává: „Vstup na výstavu je volný, a pokud někoho některá z našich fotografií zaujme natolik, že si ji bude chtít pověsit na zeď doma nebo v kanceláři, jistě se domluvíme,“ dodává Daniel Šulc. Výstava bude otevřena vždy od pondělí do čtvrtka od 11 do 18 hodin a v pátek od 11 do 15 hodin.

http://praotec.cz/


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz