Janáčkův máj

Moravskoslezský


Včelí medvídci dopadnou zloděje Pučmelouda v Avionu

 

Do ostravského Avionu zavítá v sobotu 17. srpna divadlo Krapet, a to s nádhernou dětskou pohádkou Dobrodružství uprostřed rozkvetlé louky – Příběhy včelích medvídků. Herci prostřednictvím tohoto pohádkového příběhu zodpoví dětem na spoustu otázek... Děti společně s Brumdou a Čmeldou zjistí, jak se správně „lítá“, proč si Pavouk tak pomlaskává, proč je sluníčko dneska tak nízko a kde vlastně bydlí Pučmeloud. A dozví se i kolik je v mraveništi mravenců a kolik mají berušky teček.

            Jídelní zóna Avion Shopping Parku se tak už od 15 hodin promění v rozkvetlou louku plnou včelích medvídků. Nebude chybět ani  jejich maminka a kamarádi Housenka, Motýl a krásná Beruška, kteří jim pomohou překonat nástrahy hladového Pavouka, zachrání malé miminko a stanou se hrdiny celého palouku, když dopadnou strašidelného zloděje Pučmelouda! Představení je pro všechny malé i velké návštěvníky zdarma.

 

Divadlo Krapet

Termín: 17.8.2013

Čas: od 15:00

Místo: jídelní zóna Avion Shopping Park Ostrava

 


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz