Janáčkův máj

Moravskoslezský


hotel

hotel Parrot

Při nedělní procházce v Místku jsem narazila na hotel, o němž jsem neměla ani potuchy. Jmenuje se hotel Parrot a sídlí v "majestátní" budově na Koloredově. Obyčejnou kancelářskou budovu bych běžně minula, nebýt okoralé cedule s nápisem hotel a jakýmsi jednoduchým papouškem ve znaku. K návštěvě vás tu nezve nic. Jen za jakousi dřevěnou ohradou vyčuhují zavřené slunečníky. Na dveřích chybí název, otvírací doba, IČO  a v Čechách oblíbené, ze stravenek nevracíme. Z omítky tu a tam vyčuhují dráty elektrického vedení, zřejmě nějaký znak moderní architektury. Říkám si, který podnikatel dnes nepotřebuje reklamu? Inu, google ví všechno. Tenhle hotel překypuje nabídkami a dovolil si na své stránky dát rubriku VIP hosté. Zvláštní je, že ani tam není uveden provozovatel.


Komentáře


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz