Janáčkův máj

Moravskoslezský


ČEZ Teplárenská myslí na zimu už v létě

výměníková stanice v Bohumíně

 

Začátkem srpna provede prohlídky a opravy na distribučních soustavách a souvisejících zařízeních v Bohumíně, Orlové a Ostravě-Vítkovicích. Půjde o provedení prací, které nelze udělat za provozu. Proto bude na několik dní přerušena dodávka teplé vody.

 

Ve městě Orlová a Bohumín nepoteče teplá voda od 1. srpna od půlnoci do pondělí 5. srpna do 10 hodin dopoledne. „V této době pročistíme nádrže, doplníme ucpávky armatur a vyměníme netěsnící uzavírací armatury oběhových čerpadel a ohříváků,“ vysvětluje Martin Šangala manažer provozní jednotky Dětmarovice a vysvětluje: „Také plánujeme vsadit do systému potrubí nové uzavírací armatury. Ty nám umožní soustavu v případě potřeby rozdělit a opravovat za provozu.“

 

V Ostravě-Vítkovicích proběhne odstávka od pátku 2. srpna od 18 hodin do neděle 4. srpna do 18 hodiny. Omezení se bude týkat jen průmyslových odběratelů páry, ostatní odběratelé nebudou omezeni. Dodávka teplé vody bude po dobu odstávky zajištěna z plynové kotelny. Toto řešení nám umožní kontrolu komína a kouřovodů kotlů s minimálním dopadem pro odběratele.

 

V létě se netopí a tak odběry tepla ve formě teplé vody jsou na nejnižší úrovni, také omezení pro odběratele je tím pádem minimální. Zařízení pro výrobu a distribuci tepla tak můžeme dát do bezvadného stavu. Předejdeme tak zbytečným poruchám, které jsou zvláště v zimě nepříjemné.

 

ČEZ Teplárenská poskytuje komplexní služby při dodávce tepelné energie  Ústeckém, Karlovarském, Středočeském, Pardubickém, Královohradeckém, Moravskoslezském a Jihomoravském kraji. Podrobné informace naleznete na www.cezteplarenska.cz.

 


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz