Janáčkův máj

Moravskoslezský


Nadace ČEZ přispěla k modernizaci výukových prostor

     Škola roku 2013 - AHOL-Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství připravuje odborníky pro gastronomii, hotelnictví a cestovní ruch ve  4letých oborech Hotelnictví a Cestovní ruch a v učebním oboru Kuchař-číšník. 

     Pro jejich odbornou přípravu se nám podařilo vybudovat gastrostudio vybavené tou nejmodernější gastronomickou technikou. K tomu, aby splňovalo nejvyšší hygienické normy nám donedávna chybělo kvalitní odvětrávání. To je však již minulostí. Získali jsme totiž nadační příspěvek Nadace ČEZ ve výši 200.000,- Kč na realizaci projektu „Modernizace učebny gastronomických předmětů“. Díky této podpoře byla realizována montáž odsávacího modulového stropu, který zajistí odvětrávání prostor. 

     Naši žáci tak budou díky profesionálnímu vybavení připraveni pro reálné podmínky v praxi.  Gastrostudio bude sloužit nejen výuce, ale také pořádání vzdělávacích aktivit pro odbornou i laickou veřejnost Moravskoslezského kraje, a to i pro handicapované osoby, neboť všechny prostory jsou bezbariérové.


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz