Janáčkův máj

Moravskoslezský


Studio STA slaví třetí výročí od založení agentury

– předseda správní rady Studio STA
Zakladatel společnosti Studio STA - multimediální agentura o.p.s. zdolal se svým týmem mnoho překážek. Vybojoval si silné zpravodajství na Bruntálsku.

Největší nápad „Nových médií – virtuálního mediálního světa na Bruntálsku“ přišel začátkem roku 2011. Prolamující myšlenka vznikla v hlavě zakladatele společnosti Radka Vráblíka. Na jaře 2011 se sestavuje zakládající tým, vznikají stanovy, pravidla a cíle nové organizace. Přesně 18. května 2011 Ministerstvo vnitra ČR zapsalo neziskovou organizaci Studio STA – studentskou tiskovou a televizní agenturu o. s. Od této chvíle začíná fungovat nová mediální agentura na Bruntálsku. Celý tým se po celou dobu snaží rozšiřovat působnost a zpravodajství do všech koutů bruntálské regionu. Vychází s divizí Nových médií – Informační portál Studia STA spojený s Televizí STA.

V průběhu období a tří let došlo k významným změnám a profesionalizaci organizace. „Studio STA jsme přejmenovali a změnili jsme právní formu organizace, před tím ještě došlo k obměně grafiky, loga, televizní znělky. Nyní fungujeme pod zcela originálním názvem společnosti: Studio STA – multimediální agentura o.p.s.,“ informovala ředitelka Zdeňka Spurná.

Různé změny, rozvoj společnosti a významný přínos zpravodajství pro bruntálský region, ale i Moravskoslezský kraj, můžete sledovat na webových stránkách společnosti www.studiosta.cz anebo přímo na Informačním portálu Studia STA www.studio-sta.cz. „Naše Studio STA letos v neděli 18. května 2014 slaví třetí výročí! Jsme moc rádi, že zvládáme překonávat různé překážky a přinášet široké veřejnosti každý den aktuální zpravodajství,“ dodala ředitelka Spurná.

„Věřím, že půjdeme i nadále tím správným směrem, opět významně posílíme četnost a profesionalitu zpravodajství a kolegové budou psát o lidech a podporovat různé organizace aj. Děkuji celému týmu a všem, kteří se jakkoliv podíleli anebo podílejí na tvorbě společnosti, zpravodajství a mnoho dalších projektů," uzavřela Zdeňka Spurná ze Studia STA.


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz