Janáčkův máj

Moravskoslezský


Avion je nejbezpečnějším obchodním centrem v Ostravě, rozhodla veřejnost…

 

V obou vyhlášených kategoriích již šestého ročníku soutěže „O nejbezpečnější supermarket“ a „O nejbezpečnější obchodní centrum“, pořádané vždy ke konci roku v rámci projektu Bezpečnější Ostrava, zvítězil letos ostravský Avion. „V kategorii supermarketů vyhrál již poněkolikáté náš Hypermarket Albert a zvítězili jsme i v nové kategorii obchodních center, což nás nesmírně těší. Zvlášť proto, že jde o hodnocení samotných návštěvníků a obyvatel Ostravy. Jsme rádi, že se u nás zákazníci cítí bezpečně a my se i nadále budeme snažit lidem nakupování u nás maximálně zpříjemnit,“ komentuje dvojité vítězství Kateřina Ježková, ředitelka Avion Shopping Parku v Ostravě. Podle jejich slov centrum na bezpečnost návštěvníků i jejich automobilů dbá celoročně. V předvánočním období, kdy návštěvnost zdejších obchodů několikanásobně stoupá, však péči o zákazníky v této oblasti Avion ještě zvyšuje.

Slavnostní vyhlášení vítězů proběhlo v prostorách centra Forum Nová Karolina ve středu 12. prosince. O titul nejbezpečnější supermarket se ucházelo celkem 16 supermarketů a nově se do kategorie nejbezpečnější obchodní centrum zapojily také čtyři nákupní komplexy. Samotní nakupující pak prostřednictvím internetu nebo přímo v obchodním centru hodnotili, která prodejna podle jejich názoru nejlépe chrání je samotné i jejich auto před krádežemi.

Z oficiální zprávy pořadatelů vyplývá, že letos se hlasování zúčastnily rekordní téměř tři tisíce občanů. Cenu za druhé místo v kategorii supermarketů získal Albert supermarket v ulici Dr. Martínka a na příčce třetí se umístilo středisko Tesco Stores Hrabová.

Vítězové z minulých let:
2007: Shopping Park Avion v Ostravě - Zábřehu – vítěz soutěže o nejbezpečnější hypermarket
2008: Makro -  vítěz ankety „Kde se cítíte bezpečně?“
2009: INTERSPAR v Ostravě – Porubě – vítěz soutěže o nejbezpečnější supermarket
2010: Albert hypermarket Ostrava
2011: Albert hypermarket Ostrava


Cílem projektu Bezpečnější Ostrava je snížení majetkové trestné činnosti, zvýšení pocitu bezpečí našeho města a zapojení co největšího spektra partnerů do zajišťování bezpečnosti a ochrany majetku. Do realizace projektu je zapojeno statutární město Ostrava, Městská policie Ostrava, Městské ředitelství Policie ČR Ostrava, Dopravní podnik Ostrava a.s., Odvoz a zpracování odpadu Ostrava s. r. o., rádio Čas a televize FABEX.

 


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz