Janáčkův máj

Moravskoslezský


Naďa Urbánková vystoupí v Senior Parku v Sokolči u Poděbrad

– Stance Communications

 Příjemné páteční odpoledne 10. 8. 2012 si užijí obyvatelé Sokolče u Poděbrad. V místním Senior Parku vystoupí Naďa Urbánková se svou kapelou. Celý den se ponese v duchu zpěvu, tance, dobrého jídla a pití. Samotný koncert začne v 18. hodin. Vstupné na koncert pro veřejnost činí 95 korun.

„Pro své klienty připravujeme pravidelné kulturní programy, které si oblíbili i obyvatelé Sokolče, kteří jsou jako vždy srdečně zváni. Naši senioři si kulturní programy velice chválí, nemusejí nikam cestovat a vychutnají si představení v podstatě ‚doma na zahradě‘. Všichni pak rádi posedí společně s místními obyvateli u sklenky vína a proberou novinky. Budeme také grilovat, k dispozici bude pivo, víno a nealkoholické nápoje,“ uvádí Jaroslav Plesník, zakladatel Senior Parků v ČR. Oblíbenost kulturních programů potvrzuje i jeho maminka, obyvatelka Senior Parku v Sokolči Božena Plesníková. „Pravidelné koncerty a zábavné programy tu máme všichni moc rádi, je to příjemné zpestření všedních dní. Již pravidelně nás jezdí navštěvovat studenti pražské konzervatoře. Minule tu byli s nastudovaným dílem Noc v Benátkách Johanna Strause ml., to bylo moc hezké. Všichni tu také rádi vzpomínáme na Petru Černockou, která je opravdu energická dáma. Na paní Urbánkovou se také těšíme. Doufám, že bude pěkné počasí a všichni si to náležitě užijeme.“

http://www.senior-park.cz/ 


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz