Janáčkův máj

Moravskoslezský


Den otevřených dvěří

Letos poprvé, v rámci výročí 20 let Charity Frýdek-Místek, se dne 5. 9. 2012 na „Oáze pokoje“ uskutečnil Den otevřených dveří. Brány domova se otevřely ve 14 h, kdy „Oáza pokoje“ ráda přivítala děti ze sousedící mateřské školky a obyvatelé z blízkého okolí. Potěšením také bylo, že pozvání přijali rodinní příslušníci i opatrovníci uživatelů „Oázy pokoje“ a že si na návštěvu a prohlídku domova udělal čas i náměstek primátora Frýdku-Místku pan Libor Koval.

Na zahradě domova po celou dobu otevření probíhal bohatý program. K poslechu a tanci hrála příjemná hudba. Největším zážitkem pro děti i dospělé byla možnost vyzkoušet si spolupráci se speciálně vycvičenými psy díky pracovnicím z Podaných rukou, o. s. Frýdek-Místek a také projížďka na koních, kterou umožnil pan Žilinský z Dolních Domaslavic. Všichni návštěvníci si mohli zakoupitvýborné koláčky z pekárny paní Zlatuše Štrochové, také výrobky uživatelů „Oázy pokoje“ a prohlédnout si vnitřní prostory domova.

Pracovníci „Oázy pokoje“ děkují všem, kdo se podíleli na realizaci Dne otevřených dveří.

Oáza pokoje je jedním ze středisek Charity Frýdek-Místek. Více informací na www.fm.charita.cz/oaza


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz