Janáčkův máj

Moravskoslezský


Fakultní nemocnice v Ostravě získala vybavení za sto tisíc korun

Kateřina Ježková, ředitelka Avion Shopping Parku v Ostravě, při předání šeku v hodnotě sto tisíc korun zástupci FNO MUDr. Petru Šilhánovi

 

Facebookoví fanoušci ostravského Avion Shopping Parku rozhodli o tom, že Fakultní nemocnice Ostrava získala vybavení pokojů pro pacienty v hodnotě sto tisíc korun. Do akce Dejte lajk dobré věci, která probíhala na facebooku tohoto obchodního centra, se totiž zapojilo téměř dvanáct tisíc fanoušků. Ti tak svým jediným lajkem podpořili dobrou věc. Na to, aby celá akce byla zrealizována, stačilo totiž jen deset tisíc lajků. Díky tomu dnes vedení nemocnice oficiálně převzalo šek na sto tisíc korun v dárkových poukazech z rukou ředitelky obchodního centra Kateřiny Ježkové. ,,S vedením Avionu jsme se domluvili, že obchodní centrum nám pomůže s dovybavením pokojů  u vybraného pracoviště FNO v hodnotě sto tisíc korun, čímž se zkvalitní prostředí hospitalizovaným pacientům. A to se podařilo. Vybavení je již zakoupeno a společně s šekem poputuje do nemocnice," říká Ing. Tomáš Oborný, tiskový mluvčí FNO.

            Avion Shopping Park Ostrava s ostravskou fakultní nemocnicí spolupracuje již několik let a podílí se na nejrůznějších jejich aktivitách, podporuje například dárce krve a plazmy a další. ,,Naše obchodní centrum se snaží pomáhat v mnoha oblastech. Tentokrát jsme však chtěli, aby se společně s námi do pomoci aktivně zapojila i široká veřejnost. A jsme rádi, že lidé nejsou k pomoci lhostejní a že se stále najde dostatek těch, kteří jsou ochotni kdykoli podpořit dobrou věc," řekla Kateřina Ježková, ředitelka Avion Shopping Parku v Ostravě.


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz