Janáčkův máj

Moravskoslezský


V kopřivnickém závodě se otevírají nová pracovní místa

– šéfredaktorka, Solokapr a Regionbook
Naposledy upraveno: 11.05.2012 16:57

Mezinárodní společnost Erich Jaeger, specialista na vývoj a výrobu automobilových kabeláží, konektorů, elektroniky a tažných zařízení, rozšiřuje řady zaměstnanců v kopřivnickém závodu. Bude přijímat nové pracovníky vývoje automobilových kabeláží.

Potenciální zájemci by měli mít elektrotechnické vzdělání, ovládat němčinu nebo angličtinu na komunikativní úrovni a rozumět 2D-konstrukčním programům a programu MS Office.

Jejich pracovní náplní bude nejen vývoj nových kabeláží, ale také zpracovávání požadavků zákazníka, vypracovávání technické dokumentace a její zavádění do systému. Zaměstnanci se budou účastnit vývojových projektů a spolupracovat s externími zákazníky a s mateřskou firmou.

Nové zaměstnance čeká zaškolení v Německu a také získají odborné a jazykové vzdělání. Společnost Erich Jaeger svým pracovníkům nabízí dobré finanční ohodnocení, 13. plat a zaměstnanecké benefity.

Skupina Jaeger je rychle rostoucí mezinárodně působící společnost, se sídlem v Německu severně od Frankfurtu nad Mohanem.

Na poli světového automobilového průmyslu působí už 80 let. Ve své německé centrále a pobočkách v České republice a Číně zaměstnává 500 lidí. Díky své inovační síle a vysoké produktivitě si udržuje vedoucí postavení na českém trhu a patří k nejvýznamnějším dodavatelům, které zásobují velké automobilky i evropský aftermarket.

Více informací naleznete na více na www.erich-jaeger.com, své životopisy zasílejte na e-mail: jaluvkova@ejr.cz nebo na adresu: Erich Jaeger, s.r.o. Průmyslový park 304, 74221 Kopřivnice-Vlčovice.


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz