Janáčkův máj

Moravskoslezský


ADRA pořádá první bleší trh ve Frýdku-Místku

– DC ADRA
Naposledy upraveno: 25.09.2012 08:14

Pro zájemce o prodej a nákup věcí z druhé ruky, milovníky sbírek a kuriozit pořádá humanitární organizace ADRA svůj první bleší trh ve Frýdku-Místku. Bleší trh je příležitostí pro občany města prodat své použité, ale i fungující věci. Pro sběratele je to možnost ulovit do své sbírky nové přírůstky nebo naopak některé prodat.  Vetešníkům a obchodníkům s použitým věcmi, knihami a kuriozitami umožňuje zvýšit jejich obrat nebo si získat nové zákazníky.

 

První bleší trh konaný pod záštitou humanitární organizace ADRA proběhne 7. října od 9,00 do 17,00 hodin v Kulturním domě ve Frýdku, na ul.Hejdukova 23/30, jehož provozovatelem je CZECH-REALITY s.r.o., která se stala partnerem akce.

 

Smyslem této akce, která se koná poprvé pod záštitou humanitární organizace ADRA ve Frýdku-Místku, je oživit tento starý způsob obchodování, přilákat spoluobyvatele a návštěvníky města do Frýdku-Místku. „Kromě zisku z vlastního prodeje našich bohatých zásob, očekáváme vytvoření příjemného nedělního dne, kde si bude moci každý zkusit zasmlouvat, najít osobitý dárek s duší a příběhem, případně jen tak okouknout co všechno se dá prodat“, uvádí organizátorka akce Milena Čančíková.  Dobrovolnické centrum ADRA již třetím rokem využívá štědrosti dárců, prostřednictvím jejichž darů provozuje charitativní obchody a zajišťuje si část zisku k financování svých projektových aktivit.

 

Dobrovolnické centrum ADRA přijímá stále objednávky na rezervaci prodejních stolů. Zájemci se mohou hlásit na čísle 731 157 466, podrobnější informace lze získat také na www.adrafrydekmistek.cz

 

 

 


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz