Janáčkův máj

Moravskoslezský


Absolventské koncerty na Janáčkově konzervatoři a Gymnáziu v Ostravě

Přestože měsíc únor začal pro ostravské školy prázdninami a mohlo by se zdát, že se nic neděje, je to jen klam. Pod pokličkou to vře a za pár dní se objeví první plakáty letošní absolventské sezóny.

Opět jako každoročně začínají v únoru absolventské koncerty Janáčkovy konzervatoře a Gymnázia v Ostravě. Pro studenty 6. ročníku končí studium v konzervatoři. Většina z nich chystá veřejné absolventské vystoupení, na které Vás tímto srdečně zveme.

A letos začínáme originálně, bude to pořádná rána! 19. února předvedou svůj absolventský výstup dva studenti hry na bicí nástroje. Jejich vlastní originální pozvánku můžete zhlédnout na http://www.youtube.com/watch?v=CmUp_rlvsV8

Celkem 33 absolventů během 17 koncertů představí své umění nejen přísné komisi, ale také svým blízkým, rodinám, kamarádům a dále všem, kteří fandí hudbě a mládí. Přijďte si poslechnout klasiku, nebojte se jí. U nás jsou všichni posluchači vítáni.

Završením absolventských koncertů bude pak koncert „Mladé talenty s Janáčkovou filharmonií“ 23. května 2013.

 

Bližší informace k jednotlivým koncertům najdete na našich webových stránkách – www.jko.cz

 


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz