Janáčkův máj

Moravskoslezský


Veřejnost vybere nejhezčí fotografie a literární příběhy projektu „Zdravý zoubek nebolí“

Projekt Zdravý zoubek nebolí

Do finále míří fotografická soutěž „O nejhezčí dětský úsměv“ a literární klání na téma „Jak jsem přišel/šla o svůj první zub“. Soutěže probíhají v rámci projektu Zdravý zoubek nebolí, jehož organizátorem je Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna. Ukončeno bylo zasílání příspěvků do soutěží a  nyní probíhíá hlasování o vítězi.  Na webových stránkách projektu www.zdravyzoubekneboli.cz veřejnost vybírá mezi deseti nejhezčími fotografiemi a pěti nejlépe ztvárněnými literárními příběhy.  

 

Mezi fotografiemi porota vybere deset nejlepších, které postoupí do finále, z literárních příběhů jich do dalšího kola poputuje pět. Vybrané fotografie a příběhy budou 5. února umístěny na webové stránky projektu a bude zahájeno hlasování. „To potrvá do 26. února, tři výherci, kteří obdrží největší počet hlasů, budou vyhlášeni na webových stránkách. Výherce poté zkontaktujeme a cenu jim zašleme,“ uvedl Otakar Kačmař, obchodní náměstek RBP.


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz