Janáčkův máj

Moravskoslezský


I brankář čte dětem pohádky...

 V rámci akce Celé Česko čte dětem, přijal pozvání paní učitelky z bohumínské Fitškolky brankář FC Baníku Ostrava Jiří Pavlenka. Přečetl dětem pohádku "Jak autíčko hledalo nový domov" z knížky Pohádky pod polštář (Zuzana Pospíšilová, nakladatelství Portál). Děti byly nadšené nejen z pohádky, ale i z vrcholového sportovce, který k nim zavítal. Velký zájem byl proto také o jeho podepsanou fotografii. 

 

„Naše školka je aktivně zapojena do projektu "Celé Česko čte dětem" od loňského roku. Ve třídách mateřské školy čteme dětem převážně v době odpoledního klidu, od krátkých pohádek až po příběhy na pokračování. Oslovujeme nejen rodiče, či prarodiče dětí, ale i další dospělé osobnosti, které mohou na děti kladně působit. Děti v životě vzory potřebují, a tím určitě nejlepší brankář české fotbalové ligy je," uvedla Eliška Dendisová z Fitškolky. Jako brankář sice Jiří Pavlenka góly nedává, ale tentokrát se trefil přímo do černého a dětem v bohumínské mateřince udělal obrovskou radost.


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz