Janáčkův máj

Moravskoslezský


OKIN BPO láká studenty na den otevřených dveří

Naposledy upraveno: 15.06.2012 09:58

Společnost OKIN BPO otevře ve středu 20. června 2012 v Ostravě své brány veřejnosti. Firma, která patří mezi největší poskytovatele podpůrných služeb v České republice, seznámí návštěvníky a zájemce o zaměstnání v OKIN BPO nejen s běžným provozem firmy, jednotlivými týmy a stylem jejich práce, ale také s atraktivním pracovním prostředím v zelené budově Nordica.

 

Se společností OKIN BPO, která se specializuje na poskytování Business Process Outsourcingu (zajišťování části provozu či služeb jinou organizací), se mohli studenti blíže seznámit na veletrhu Kariéra 2012. Ten proběhl v březnu na půdě VŠB – Technické univerzity v Ostravě-Porubě. „V průběhu jednoho červnového odpoledne necháme nahlédnout všechny zájemce z řad studentů, IT specialistů, ale i všech dalších návštěvníků přímo pod pokličku naší práce,“ uvádí Zuzana Wojewodová, manažerka lidských zdrojů OKIN BPO.

 

Společnost na Ostravsku zaměstnává zhruba pět set odborníků, kteří na mezinárodní úrovni poskytují administrativní podporu nebo zajištění finančních služeb jako např. zpracování objednávek. Zaměstnanci proto mluví plynně anglicky a denně s klienty komunikují také v dalších osmi jazycích (mj. německy, francouzsky, italsky, španělsky, slovensky apod.). Pro studenty a IT odborníky je otevřená možnost postupu v rámci odborných i manažerských pozic.

 

OKIN BPO srdečně zve všechny zájemce dne 20. června od 14 do 18 hodin na návštěvu přímo do zelené budovy Nordica.

www.okinbpo.com


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz