Janáčkův máj

Moravskoslezský


Muzikál Filipa Renče míří do Ostravy

Josef Vojtek ve hvězdně obsazeném muzikálu Andílci za školou.

Nejnovější muzikál divadla Broadway, který měl v Praze premiéru teprve na konci listopadu loňského roku, uvede 27. února od 18 hodin Dům kultury města Ostravy. Jmenuje se Andílci za školou a na jeho vzniku se podíleli tvůrci zvučných jmen – skladatel Michal David, textař Lou Fanánek Hagen, scénárista Jan Hlaváč a režisér Filip Renč. Muzikál je nabitý hitovými písničkami a komickými situacemi ze školního prostředí, v hlavních rolích zábavného příběhu vystupují kromě populární dívčí skupiny 5Angels také muzikálové stálice, jako jsou Josef Vojtek, Linda Finková, Sabina Laurinová, Bohuš Josef nebo Filip Antonio.

            Dívčí sestava 5Angels je u nás momentálně nejpopulárnější skupinou, která během krátké doby natočila tři hudební alba, spolupracuje dlouhodobě se skladatelem Michalem Davidem a v písni Hvězdný rej zazářila už i v duetu s Karlem Gottem. 5Angels mají také svůj vlastní lifestylový televizní pořad, nazvaný Zóna Teens.

            Producentem muzikálu Andílci za školou, který Ostravané uvidí v kompletní premiérové výpravě včetně hvězdného pěveckého obsazení, je renomovaná společnost Cleopatra Musical, k jejímž úspěšným projektům z minulosti patří například muzikály Kleopatra, Tři mušketýři, Angelika, Mona Lisa nebo Kat Mydlář.

 


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz