Janáčkův máj

Olomoucký


Fotografická výstava projektu Poznej světové dědictví UNESCO

Putovní fotografickou výstavu projektu Poznej světové dědictví UNESCO je možné do 6. října navštívit v Café Fontana v Olomouci, kam se přestěhovala v rámci Dnů evropské kultury. Cílem výstavy je prohlubovat znalosti a povědomí o místech zařazených na tento seznam památek, přispívat k jejich ochraně a podporovat rozvoj udržitelného cestovního ruchu. Dlouhodobým partnerem projektu je proto také renomovaná cestovní kancelář China Tours.

Výstava představuje 120 velkoformátových fotografií unikátů světového dědictví, které jsou pod ochranou UNESCO a které se nacházejí na všech světadílech kromě Antarktidy. Letošní 11. ročník diváky zavede například do rakouského Salcburku, do Švýcarska, na Slovensko nebo také do Číny, či zemí jihovýchodní Asie. Zájemci, kteří výstavu v Olomouci nestihnou, mohou fotografie zhlédnout také v říjnu v Plzni, kde bude projekt zakončen.

 

Více o výstavě na http://www.unesco-mediain.cz.

 


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz