Janáčkův máj

Moravskoslezský


Zástupci z Bruntálska se zúčastnili celostátního Sjezdu ČSSD v Praze

– předseda správní rady Studio STA

Deset zástupců sociální demokracie na Bruntálsku se zúčastnilo Sjezdu ČSSD v Praze. Mezi nimi nechyběl ani poslanec Ladislav Velebný.

S hlasem rozhodujícím a poradním vycestovalo deset zástupců sociální demokracie na Bruntálsku na celostátní Sjezd ČSSD v Praze, který se konal v pátek 13. a v sobotu 14. března 2015. Sociálně-demokratického sjezdu se zúčastnili poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný, jeho asistent Radek Vráblík, dále pak Jaroslav Kala, Helena Kudelová, Marie Velebná, Nikola Pohanělová, Vladimír Jedlička, Jarmila Pavlíková, Alena Jašová a Jan Dohnal.

Delegáti na celostátním Sjezdu ČSSD si zvolili nové vedení. Staronovým předsedou se stal Bohuslav Sobotka. Druhým nejdůležitějším mužem ve vedení ČSSD po Bohuslavu Sobotkovi byl zvolen Milan Chovanec. Posty pěti řadových místopředsedů pak obsadili Michaela Marksová, Lubomír Zaorálek, Jan Hamáček, Martin Starec a Lenka Teska Arnoštová. Na další důležitý post, předsedu Ústřední kontrolní komise, zvolili delegáti Romana Váňu.

Na celostátním Sjezdu ČSSD v Praze se také odhlasovala změna stanov strany, vystoupili významní hosté a přijala se rezoluce sjezdu. Potvrdili se i členové a náhradníci Ústředního výkonného výboru a Ústřední kontrolní komise ČSSD.

Podrobnosti najdete zde:

http://www.cssd.cz/38-sjezd-cssd/.


Více zde: http://www.velebny.eu/products/zastupci-z-bruntalska-se-zucastnili-celostatniho-sjezdu-cssd/

Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz