Janáčkův máj

Moravskoslezský


Poslední šance zasportovat si v Avionu a odletět na olympiádu do Londýna!

 

Víkend atletiky a virtuálních sportů!

 

V Ostravě dne 19. července 2012 – Ve dnech 21. - 22. července,  poslední víkend před zahájením olympijských her 2012 v Londýně, proběhne v Avion Shopping Parku v Ostravě třetí a zároveň finální olympijský víkend o letecký zájezd na olympiádu!  Po prvním cyklistickém víkendu a druhém víkendu míčových sportů jsou na řadě příznivci atletiky a virtuálních sportovních her! V sobotu i v neděli se návštěvníci tohoto největšího centra sportu v České republice mohou zapojit do úžasných atletických závodů i s nejmenšími dětmi nebo mohou sportovat prostřednictvím moderní herní konzoly Xbox 360 s novým herním bezdrátovým ovladačem Kinect. Cíl je jediný - vybojovat hlavní cenu, kterou je letecký zájezd pro dvě osoby na olympijské hry do Londýna s ubytováním, vstupenkami na české hvězdy a návštěvou Českého olympijského domu v Londýně! Ve hře je však i množství dalších zajímavých dárků.

„Zájem o tuto akci je opravdu veliký, a to nás moc těší. Už o uplynulých dvou víkendech, kdy si návštěvníci centra mohli užít zábavné, nenáročné a netradiční sportovní disciplíny, které vycházejí z aktuálního seznamu olympijských sportů, se do soutěže zapojily stovky lidí,“ hlásí Kateřina Ježková, ředitelka Avion Shopping Parku v Ostravě. „Poslední  víkend je navíc určen opravdu všem, a to i méně sportovně založeným dětem i dospělým. Sportovat se totiž bude nejen klasicky, ale i virtuálně prostřednictvím herní konzoly! Připraveny jsou disciplíny jako je hod oštěpem, běh přes překážky, skok do dálky a lukostřelba.“

V centru jsou čtyři stanoviště, a to v jídelní zóně, na náměstí u Segafreda, v chodbě u KFC a v prostoru u IKEA. Na kterémkoliv ze stanovišť si návštěvníci budou moci vyzvednout hrací kartu a zapojit se do netradičního sportování. Pro získání dárku a zařazení do slosování o zájezd na olympijské hry je nutné absolvovat všechna stanoviště a splnit minimální limity. Ti, kteří neuspějí poprvé, mají šanci pokus zopakovat, děti budou mít karty samostatné.

Losování o hlavní cenu proběhne podle pravidel nejpozději v pátek 27. června, výherce pak odletí do Londýna 8. srpna 2012.

             

Avion Shopping Park v Ostravě je obchodní centrum s největší nabídkou sportovního sortimentu a značek v celé České republice. Návštěvníci zde naleznou například Decathlon, Sportisimo, Intersport speciální značkové prodejny NIKE, Adidas, Alpine Pro, Puma, Nord Blanc, Cyklopoint a mnoho dalších obchodů zaměřených na nejoblíbenější regionální sporty, jako je cyklistika, turistika, outdoorové sporty, fotbal, hokej a další.


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz