Janáčkův máj

Zlínský


Look Bella 2013 ve Zlatém jablku

Zlínské Zlaté jablko bude v pátek odpoledne opět hostit casting další velké soutěže krásy. Stane se tak jedním z krajských měst, ve kterém právě probíhají castingy jubilejního desátého ročníku prestižní soutěže o nejzajímavější tvář LOOK BELLA 2013. Veřejného castingu v hlavní galerii Zlatého jablka se mohou kromě dívek zúčastnit také mladí muži.

 Příležitost nahlédnout do světa modelingu budou mít v pátek 4. října od 14. hodiny nejen návštěvníci centra, ale především odvážné dívky a mladí muži, kteří se chtějí této přehlídky krásy zúčastnit. Do soutěže se mohou registrovat všechny zajímavé dívky od 15 do 25 let a mladí pánové od 17 do 25 let. Všechny zúčastněné čeká profesionální péče kadeřníků a vizážistů, velká módní show a profesionální fotografování. Profesionálně upravené budoucí modelky a modelové se Vám také předvedou v krátkých přehlídkových blocích. Těm nejlepším se pak otevřou dveře do světa modelingu, fotomodelingu a předváděcích mol. Dívka i muž LOOK BELLA 2013 získá titul z uznávané soutěže a také hlavní cenu pobyt na Kubě a spoustu dalších cen. Každý účastník castingu navíc získá kosmetický balíček zdarma.

 

Veřejné castingy probíhají v obchodních centrech ve všech krajských městech České republiky a jsou určeny pro všechny, kteří mají zájem o modeling nebo se chtějí jen podívat na své kamarádky či kamarády nebo se jen pobavit. Zpestřením celého programu jsou v letošním roce exhibice thajského boxu, které podtrhnou křehkost krásných modelek. Právě ve Zlíně se předvedou boxeři z klubu THAIBOXING GYM ZLÍN.

 

Registrace na zlínský casting je možná přímo ve Zlatém jablku nebo prostřednictvím www.lookbella.cz  Akce probíhá od 14. do 18. hodiny.


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz