Janáčkův máj

Moravskoslezský


HORKÁ KAŠE 2012

Naposledy upraveno: 11.08.2012 15:51

 


Horká kaše na Skalkách nabídne muziku a tanec do rána 

18.8.2012| Nový Jičín |

Příznivci aktuálních hudebních trendů a tance až do svítání si v sobotu přijdou na své. Už po 13.startuje o víkendu 13.ročník Horké kaše na Skalkách v novém Jičíně. Vyhlášená taneční párty pod širým nebem potrvá až do nedělního rána.

Především mladí lidé si mohou zpestřit konec prázdnin tak, jak to mají rádi. Novojičínský areál Skalky nabídne v noci ze soboty na neděli dostatek prostoru pro poslech hudby, tanec či jenom klábosení s přáteli.

Vítek Goršanov a Vaša.hlavní organizátoři:  "Horká kaše tradičně, letos už 13. ročník. Předloni nám to nevyšlo kvůli počasí, tak letos věřím a klepu na dřevo, že to vyjde, protože máme prognózy, že počasí bude pěkné. I když čemu dneska věřit. Horká kaše bude jako vždy taneční šílenství, caruso show, takže i ti, co umí zpívat, si přijdou na své a mohou vyhrát zájezd k moři. A jinak zábava, občerstvení, prostě pařba."

Taneční hudba se bude během večera střídat se vstupy moderátorů a soutěžemi. Návštěvníci akce by měli dopředu počítat s tím, že hlásit doma návrat o půlnoci je příliš optimistické.

Vítek Goršanov, hlavní organizátor:  "Hlavně budeme pařit a tančit, ale také to budou moderovat naši známí rádioví spíkři z Kiss Moravy Renda a Kubrt V neposlední řadě se můžete těšit také na tanečnice, na jedno zajímavé překvápko. Areál otevíráme jako vždycky v osm večer. Jedeme až do čtyř do rána, samozřejmě snížíme hladinu zvuku tak, abychom nenaštvali občany Nového Jičína. Ale myslím, že jsme jediní v okolí, kteří se mohou pochlubit tím, že letní akce pod širým nebem může být tak dlouho až do nedělních časných ranních hodin. Takže věřme že počasí vyjde, že přijdete všichni a budete se skvěle bavit."

KDO NEBUDE NA KAŠI, JAKO BY NEBYL !!!


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz