Janáčkův máj

Moravskoslezský


Most mezi krizí a rozvojem konkurenceschopnosti

 Česká technologická platforma bezpečnosti průmyslu v rámci Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost realizovala od ledna 2011 do prosince 2013 projekt s názvem Další vzdělávání zaměstnanců členů CZ-TPIS ke zvýšení jejich adaptability jako most mezi krizí a rozvojem konkurenceschopnosti členských firem s registračním číslem CZ.1.04/1.1.06/52.00170. Z Evropského sociálního fondu v ČR a státního rozpočtu ČR získala na tento projekt podporující členy platformy dotaci ve výši 19 903 779 korun.

            ,,Účastníci měli možnost se zúčastnit celkem 32 kurzů zaměřených na vzdělávání v manažerských, obchodních a prezentačních dovednostech, v oblasti IT a nechyběla ani jazyková školení rozdělena na obchodní angličtinu, ruštinu a němčinu," říká Ing. Robert Chlebiš, výkonný manažer České technologické platformy bezpečnosti průmyslu a dodává, že realizací zmíněného projektu došlo ke zvýšení odbornosti a adaptability účastníků. Vedlejším výstupem je i podpora zachování pracovních míst a celkové zvýšení konkurenceschopnosti firem zapojených do České technologické platformy bezpečnosti průmyslu a rozvoj jejich zavedených systémů v oblasti řízení lidských zdrojů.

            Česká technologická platforma bezpečnosti průmyslu (CZ-TPIS) je dobrovolné, nezávislé sdružení, jehož posláním je podpora organizací působících ve prospěch rozvoje bezpečnosti průmyslu v ČR, společného identifikování národních zájmů v oblasti průmyslové bezpečnosti a jednotného prosazování těchto zájmů na evropské úrovni. www.cztpis.cz


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz