Janáčkův máj

Jihomoravský


Výstava projektu Poznej světové dědictví UNESCO na zámku Kunín

– Stance Communications

Fotografická výstava projektu Poznej světové dědictví UNESCO v letních měsících zavítá na zámek Kunín na Novojičínsku

Putovní fotografická výstava projektu Poznej světové dědictví UNESCO zavítá od 3. července do 31. srpna 2013 na zámek Kunín u Nového Jičína. Cílem výstavy je prohlubovat znalosti a povědomí o místech zařazených na tento seznam památek, přispívat k jejich ochraně a podporovat rozvoj udržitelného cestovního ruchu. Dlouhodobým partnerem projektu je renomovaná cestovní kancelář China Tours.

Výstava představí 120 velkoformátových fotografií unikátů světového dědictví, které jsou pod ochranou UNESCO a které se nacházejí na všech světadílech kromě Antarktidy. Letošní 11. ročník diváky zavádí například do rakouského Salcburku, do Švýcarska, na Slovensko nebo také do Číny, Nepálu a Tibetu. Zájemci, kteří výstavu na zámku Kunín nestihnou například kvůli dovolené, mohou fotografie vzniklé v rámci projektu zhlédnout na podzim v Olomouci nebo Plzni, kam se výstava přestěhuje.

Více o projektu na http://www.unesco-mediain.cz


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz