Janáčkův máj

Moravskoslezský


Den matek v Lidovém domě

Ve čtvrtek odpoledne bylo v Lidovém domě ve Frýdku-Místku rušno. Sešly se zde maminky a babičky, pro které byl připraven program k oslavě Dne matek. Celou akci si přichystala Charita Frýdek-Místek. Setkání se zúčastnili také významní hosté – senátorka Eva Richterová a místecký děkan p. Maňák, kteří přítomné pohladili na duši svými slovy.

Pro maminky a babičky byl přichystán pestrý program. Vystoupily zde děti z Centra Pramínek se svými tanečky a mládež z Terénní služby Rebel. Svůj talent hrou na hudební nástroje také předvedly děti ze základní umělecké školy a místečtí skauti.

Charita Frýdek-Místek děkuje všem sponzorům a dárcům za přispění na tuto akci. Velký dík patří paní Šebíkové, která poskytla občerstvení pro maminky a babičky.

 

 


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz