Janáčkův máj

Moravskoslezský


Dobrovolnické centrum ADRA Havířov získalo nové prostory

 Dobrovolníci ADRA působí na území města Havířova již od roku 2009, v té době jejich činnost zaštiťovalo Dobrovolnické centrum ADRA Frýdek-Místek a v Havířově bylo založeno pouze detašované pracoviště. Dne 1. 1. 2013 se Dobrovolnické centrum ADRA Havířov osamostatnilo a v roce 2015 sdružovalo již 352 dobrovolníků na celém území okresu Karviná.

Od čtvrtka 5. května bude Dobrovolnické centrum ADRA Havířov fungovat v nových prostorech. Zázemí centra bylo původně soustředěno v Charitativním obchůdku v ulici Dlouhá tř. 59a/1043. Postupně se rozšiřoval nejen tým, ale se zvyšováním počtu dobrovolníků souvisela i větší potřeba administrativních úkonů a propagace, optimalizoval se i počet koordinátorek dobrovolníků.  

„Kancelář o velikosti zhruba 3x5 metrů byla pro nás již opravdu malá a potřeba změny byla nevyhnutelná.  Díky dlouhodobé spolupráci se společností RPG Byty a jejich vstřícnému jednání jsme získali větší kancelářské prostory v ulici Hlavní 2/4. Zvláště oceňujeme velkou místnost, která bude sloužit pro školení či pro supervize dobrovolníků,“ uvedla Ing. Jana Žoričová, PR pracovník. Taktéž podotkla: „Máme radost z nového zázemí naší pobočky, nyní můžeme dobrovolníkům nabídnout kvalitnější podporu v jejich dobrovolnické činnosti. Těšíme se na první školení dobrovolníků v těchto prostorech, které proběhne 19. května, neboť noví zájemci o dobrovolnictví si k nám již cestu našli.“Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz