Janáčkův máj

Moravskoslezský


Na Společenském plese ČSSD v Dolní Moravici se tančilo a soutěžilo

– předseda správní rady Studio STA

V Dolní Moravici na Rýmařovsku se uskutečnil Společenský ples ČSSD, na kterém se tančilo a soutěžilo. Večerní kulturní akce se také zúčastnil poslanec Ladislav Velebný.

Místní organizace (MO) České strany sociálně demokratické (ČSSD) v Dolní Moravici na Rýmařovsku uspořádala tradiční Společenský ples, který se konal v místním sále obecního úřadu v sobotu 7. března 2015 od 20 hodin.

Příjemný plesový večer slavnostně zahájil předseda MO ČSSD v Dolní Moravici Lumír Pohaněl a hudební atmosféru pak už naladila kapela Alternativa z Rýmařova. Nejenom, že se na plese tančilo, ale pořadatelé si pro příznivce kulturních a společenských akcí připravili zábavné soutěže – ženy mezi sebou soupeřily o nejkrásnější taneční střevíček, muži zase o nejzajímavější pásek. Společně si pak i zahrály „židličkovanou“. Nechybělo ani vyhlášení nejpěknějšího účesu večera, losovala se tombola a šťastná čísla vstupenek.

Během programu také vystoupili žáci z tanečního oboru ze Základní umělecké školy Rýmařov. Po celou dobu akce bylo zajištěné lahodné občerstvení. Po půlnoci muži nezapomněli popřát ženám k Mezinárodnímu dni žen, který se slaví 8. března.

Letošní kulturní akce se také zúčastnil poslanec Parlamentu ČR a předseda Okresního výkonného výboru ČSSD Bruntál Ladislav Velebný s manželkou a rodinou.

Více zde: http://www.velebny.eu/products/na-spolecenskem-plese-cssd-v-dolni-moravici-se-tancilo-a-soutezilo/

Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz