Janáčkův máj

Zlínský


Třináct poboček ČPZP kvůli přeregistraci otevře až do večera

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna vyjde vstříc zájemcům, kteří nechávají změnu zdravotní pojišťovny až na poslední možný den. V pondělí 30. června budou mít všechny regionální pobočky, které má ČPZP ve 13 městech na území celé republiky, otevřeno až do 19 hodin. Obvykle tyto pobočky zavírají v pondělí v 17 hodin.

 „Vnímáme zvýšený zájem klientů o registraci ke zdravotní pojišťovně ČPZP. Prodloužením úředních hodin jsme se rozhodli vyjít vstříc našim budoucím klientům, kteří si přestup nechali na poslední chvíli, nestíhají si jej vyřídit v běžných úředních hodinách, případně nemají možnost vyplnit elektronický registrační formulář přes internet,“ informovala divizní ředitelka ČPZP Ing. Jana Karpetová.

 

Regionální pobočky ČPZP působí ve městech Ostrava, Opava, Třinec, Zlín, Prostějov, Olomouc, Brno, Jihlava, České Budějovice, Plzeň, Pardubice, Česká Lípa a Kladno.

 

Lidé, kteří rádi navštěvují Avion Shopping Park Ostrava, mohou rovněž spojit nakupování v tomto obchodním centru s přeregistrací k ČPZP v tamní pobočce. Ta má jako další obchody otevřeno sedm dní v týdnu od 10 do 21 hodin.

 

K ČPZP se lze přihlásit také rychle, snadno a pohodlně on-line prostřednictvím webových stránek cpzp.cz. Stačí vyplnit elektronický registrační formulář na www.cpzp.cz/registrace.

 

Kde má ČPZP regionální pobočky:

Město

Adresa

Kladno

Na Stráni 3340

Česká Lípa

Moskevská 40/16

Pardubice

nábřeží Závodu míru 2740

Plzeň

Prešovská 6

České Budějovice

Žižkova třída 1

Jihlava

Brněnská 71

Brno

Kobližná 19

Olomouc

Erbenova 11

Prostějov

Dukelská brána 5

Opava

Dolní náměstí 1

Ostrava-Vítkovice

Jeremenkova 11

Třinec

Frýdecká 395

Zlín

Rašínova 68

 

Podle zákona může každý člověk změnit svou zdravotní pojišťovnu jednou za 12 měsíců, přičemž registrace u nové pojišťovny proběhne vždy k 1. lednu následujícího roku. Žádost o změnu ale musí podat nejméně šest měsíců předem, tedy do konce června předcházejícího roku.

 


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz