Janáčkův máj

Moravskoslezský


Je nás stále víc! Děkujeme

– šéfredaktorka, Solokapr a Regionbook

Milí přispívatelé Regiongooku,

rádi bychom vám touto cestou poděkovali za Vaše články, které pravidelně zavěšujete na Regionbook. Jejich kvalita je mnohdy srovnatelná, nebo dokonce vyšší než běžné novinové články, což dává Regionbooku úroveň, jakou jsme ani nečekali.  Regionbook začal fungovat bez reklamy, nepořádali jsme žádnou kampaň, nekupovali jsme drahý reklamní prostor, abychom upoutali Vaši pozornost. Přesto jste si k němu našli cestu a pro Ostravu a okolní města přispívá již skoro šedesátka autorů!

Regionbook nejčastěji využíváte jako prostředek reklamy. Zveřejňujete na něm pozvánky na zajímavé kulturní akce, ale také názory a postoje. Odkazy pak sdílíte na Facebooku a tak se příspěvky šíří dál.

Pro nás je to důkaz, že myšlenka Regionbooku je správná. Chtěli bychom tímto pozvat i další subjekty na náš portál. Podnikatele, firmy, zájmové spolky i jednotlivce. Kohokoliv, kdo chce o sobě něco sdělit, oslovit zákazníky nebo na něco upozornit: Pište a sdílejte!


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz