Janáčkův máj

Moravskoslezský


Silné pracoviště aneb Slušnost se vyplácí

– www.rpic-vip.cz
Naposledy upraveno: 30.11.2012 13:51

Nový rozvojový program „Silné pracoviště“ nedávno sklidil značný ohlas na odborném veletrhu HR Days, který je určen především pro personalisty a manažery. Tam jej poprvé představili zástupci poradenských společnosti RPIC-ViP s.r.o. a Trexima spol. s r.o., které se rozvoji podnikání a výkonnosti firem věnují již 20 let.

Myšlenka programu se točí kolem kultury silného pracoviště, které je charakterizováno jako prostředí, kde lidé umí, chtějí a mohou podávat své nejlepší výkony. Tvůrci programu chtějí vyhledávat, rozvíjet a propagovat ty firmy a organizace, které chtějí postavit svou konkurenční výhodu na lidech a etickém přístupu k nim, neboť věří, že slušnost ke svým zaměstnancům, zákazníkům, odběratelům, dodavatelům a společnosti se dlouhodobě vyplatí. Silné pracoviště chce být prestižní značkou pro organizace, jejichž majitelé a manažeři sdílejí poctivý přístup k podnikání a chtějí to dát najevo.

Za těmito možná vzletnými myšlenkami se skrývá celá řada praktických a jasně definovaných nástrojů, které najdete na webových stránkách www.silnepracoviste.cz. Jedním z klíčových je on-line nástroj, pomocí kterého si může organizace změřit sílu svého pracoviště a následně provést opatření k jeho dalšímu posílení. Manažeři zde také najdou také konkrétní nástroje, jimiž mohou svou organizaci rozvíjet v pěti základních oblastech: výkon, organizace práce, motivace, vztahy a informace. Navíc je zde vždy možnost použití jednotlivých nástrojů konzultovat přímo se specialisty programu Silné pracoviště.

Pokud vás koncept Silného pracoviště zaujal a chcete se dovědět víc, můžete navštívit fórum a veletrh personalistů proHRexpo 2012, které se budou konat 11. a 12. Prosince v Praze, nebo přímo kontaktovat některého z garantů Silného pracoviště.


Komentáře

  • Kateřina Piechowicz : Základní povědomí o kultuře a chování na pracovišti ještě v mnoha firmách chybí. Zajímavá osvěta!


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz