Janáčkův máj

Moravskoslezský


Benefiční koncert Bratří Ebenů pomůže dobré věci

Benefiční koncert Bratří Ebenů se blíží. Koncert se uskuteční ve středu 27. února 2013 od 19 hodin v Kulturním domě ve Frýdlantu nad Ostravicí. Vstupenky ve výši 290,- Kč si zájemci mohou koupit v předprodeji v Beskydském informačním centru Místek, Frýdek a Frýdlant nad Ostravicí.

Koncert pořádá Charita Frýdek-Místek a město Frýdlant nad Ostravicí. Výtěžek bude věnován na provoz Poradenského centra a pečovatelskou službu působící ve Frýdlantu nad Ostravicí.

„Věřím, že koncert bude příjemným zážitkem a zároveň příležitostí setkat se a popovídat si se svými přáteli, místními podnikateli a vedením města,“ zve na koncert ředitel Charity Frýdek-Místek Pavel Bužek.

Charita Frýdek-Místek je nestátní neziskovou organizací, která poskytuje sociální služby lidem, kteří se ocitli v těžké osobní, rodinné, sociální nebo zdravotní situaci.  Příjemci těchto služeb jsou převážně senioři, lidé s psychickým onemocněním, rodiny s dětmi a mládež ohrožená sociálním vyloučením. Charita rovněž poskytuje odborné sociálně-právní a dluhové poradenství. Charita Frýdek- Místek vznikla v roce 1992. 


Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou zatím žádné komentáře.


Pro vložení komentáře musíte provést první přihlášení.

Kalendář příspěvků

1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28

Reklama

Solokapr vám pomáhá komunikovat

Agentura Solokapr poskytuje pomoc jako profesionální redakce a specialista na obory marketingových komunikací, zejména na osobní prezentaci nebo prezentaci služeb a výrobků.
www.solokapr.cz

Občanské sdružení Šumbarák

Sjednocuje organizace, podnikatele a obyčejné lidi v Havířově-Šumbarku, kteří chtějí aby bylo jejich sídliště dobré místo k životu.
www.sumbarak.cz